Preteky sú zrušené

 
dní
 
hodín
 
minút
 
sekúnd

Ubytovanie a doprava

Hotel

Ubytujte sa počas pretekov priamo v našom areáli a užite si tú pravú atmosféru.  X-BIONIC® HOTEL ponúka prvotriedne podmienky v 282 izbách.  Všetky hotelové izby sú priestranné, vkusne zariadené a vybavené najnovšou informačnou televíznou technológiou. Prostredníctvom nej sa hostia včas dozvedia všetko o plánovaných aktivitách a podujatiach prebiehajúcich v rezorte.

Spoznajte miesto, kde je spojenie luxusu, príjemnej atmosféry a dychberúcej energie absolútnou samozrejmosťou. X-BIONIC® HOTEL uspokojí požiadavky každého návštevníka od športovcov, profesionálnych tímov, cez rodiny s deťmi až po účastníkov konferencií, výstav a kongresov. Ponúkame prvotriedne podmienky v 282 izbách, vďaka ktorým dostáva pojem ubytovanie nový rozmer.

Reštaurácia

Reštaurácia OLYM-PICK

Reštaurácia OLYM-PICK je otvorená každý deň od 7:00 do 14:30 h a od 17:00 do 21:00 h.

Wellness

Wellness

7 ruhov sáun, turecký kúpeľ, soľná jaskyňa, jacuzzi a masáže.

Fitness

Fitness

Fitness universe na 3 poschodiach s plochou viac než 1000 m2

Mám záujem o  ubytovanie
Špeciálne ubytovacie balíčky

Doprava

x-bionic® sphere je ľahko prístupný vďaka strategickej polohe v srdci Európy. Doprava z kľúčových miest Európy s medzinárodnými letiskami je jednoduchá autobusovou, vlakovou dopravou, či autom priamo do x-bionic® sphere alebo do Bratislavy – Budapešť (2 hodiny), Viedeň (1 hodina 15 min.), Praha (3 hodiny 30 min.). Bratislava je od x-bionic® sphere vzdialená 20 km.

Letecká doprava

Najbližšie letisko sa nachádza v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave, ktoré je od Šamorína vzdialené 20 minút. Druhé najbližšie letisko je vo Viedni, ktoré je vzdialené 85 km od x-bionic® sphere.

 

Londýn - Bratislava2h 15min
Miláno - Bratislava1h 25min
Brusel - Bratislava1h 50min
Dusseldorf - Vienna1h 30min
Zurich - Vienna1h 15min
Paríž - Vienna1h 35min
Atény - Vienna2h 20min
Kyjev - Vienna2h 5min
Tallin - Vienna2h 35min
Moskva - Vienna2h 35min

Destinácia

x-bionic® sphere sa nachádza v malebnom mestečku Šamorín, ktoré leží v srdci Európy. Táto destinácia je ideálna na cestovanie po Európe, keďže mestá ako Praha, Budapešť, Vieďeň, či Varšava sú od nás naozaj “na skok”.

Organizátori podujatia

x-bionic® sphere

VK Tatran Karlova Ves Bratislava